W hali GOSiR Jedlicze odbyło się Podsumowanie Gminnego Współzawodnictwa Sportowego Szkół Podstawowych za rok szkolny 2022/2023.
Do punktacji zaliczane były zawody zatwierdzone i umieszczone w kalendarzu Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego i Kuratora Podkarpackiego.

Zawody gminne, w których udział brali uczniowie szkół podstawowych punktowane były od 10 do 1 punktu. W Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięło łącznie 8 szkół podstawowych.

Placówki, które brały udział we współzawodnictwie sportowym otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz sprzęt sportowy. Gmina Jedlicze jest jedną z nielicznych, jak nie jedyną, w województwie podkarpackim, która już od kilku lat prowadzi gminne współzawodnictwo sportowe.

Podsumowali współzawodnictwo sportowe szkół w gminie Jedlicze

Wręczenia nagród dokonali: Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze Rafał Gomułka, Radny Gminy Jedlicze oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji Roman Kopeć, Dyrektor GOSiR Jedlicze - Wojciech Florczak oraz Prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze, Radny Powiatu Krośnieńskiego - Piotr Bril.

Podsumowali współzawodnictwo sportowe szkół w gminie Jedlicze

Wyniki:
Igrzyska dzieci + Igrzyska młodzieży szkolnej:
1 m. - SP Jedlicze - 313 pkt.
2 m. - SP Potok - 263 pkt.
3 m. - SP Moderówka - 164 pkt.
4 m. - SP Dobieszyn - 71 pkt.
5 m. - SP Żarnowiec - 55 pkt.
6 m. - SP Jaszczew - 46 pkt.
7 m. - SP Piotrówka - 28 pkt.
8 m. - SP Długie - 9 pkt.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.