Krosno. Po uderzeniu w ogrodzenie kierowca wraz z pasażerką wysiedli z samochodu i o własnych siłach oddalili się z miejsca zdarzenia.
Do zdarzenia doszło dziś (1 stycznia) w nocy około godziny 2:00 na skrzyżowaniu ulicy Bohaterów Westerplatte z ulicą Powstańców Śląskich.

Kierujący audi poruszając się ulicą Bohaterów Westerplatte pojechał prosto na skrzyżowaniu. Samochód przejechał przez parking i staranował spory fragment ogrodzenia prywatnej posesji. Kierowca wraz z pasażerką wysiedli z roztrzaskanego samochodu i o własnych siłach oddalili się z miejsca zdarzenia.

Policjanci zatrzymują kierującego samochodem

Na miejscu interweniowali strażacy i policjanci, którzy po krótkich poszukiwaniach zatrzymali kierującego samochodem. Mężczyzna trafił jednak szybko pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego i został przetransportowany do szpitala. Pasażerka samochodu po chwili dobrowolnie powróciła na miejsce zdarzenia.


Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku policyjnego dochodzenia.

[AKTUALIZACJA]


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni kierujący audi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzając w ogrodzenie prywatnej posesji oraz budynek mieszkalny. Ustalono, że w chwili zdarzenia pojazdem podróżowały dwie osoby - 17-letnia pasażerka oddaliła się z miejsca przed przyjazdem służb. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w organizmie kierowcy oraz blisko 2 promile u 17-latki. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Zarówno 25-latek, jak też podróżująca z nim nastoletnia pasażerka, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia - przekazał podkom. Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

~Cooo

02-01-2024 18:21 6 6

Czemu osoba poniżej 18 roku życia została aresztowana?
Odpowiedz

~wywłaszczony

01-01-2024 15:41 15 14

A takie śliczne było ogrodzenie. Trzeba być nieźle napruty, albo pędzić na oślep żeby tak grzmotnąć. Nie zdziwiłbym się, gdyby za kierownicą siedział jakiś RBRajdowiec.
Odpowiedz

~Stasio

01-01-2024 15:15 19 11

Bankowo rkr albo rbr zrobił sobie wsiok przejażdżkę po miescie
Odpowiedz

~cynik

01-01-2024 12:48 18 10

Nie dużo brakło, a byłby do chałupy wjechał i wylądował w sypialni zaraz obok łóżka. ((-;
Odpowiedz

~tubylec

01-01-2024 11:06 7 17

Jadąc od biedry, to nawet nie skrzyżowanie, tylko droga po łuku z pierwszeństwem i oczywiście 50. Nie ma bata żeby po trzeźwemu tak pojechać. Mogło to się źle skończyć, Karać bez litości s....a.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.