Brzozowscy policjanci interweniowali wobec 27-letniej kobiety, która mając ponad promil alkoholu w swoim w organizmie, opiekowała się czteromiesięczną córką. Dziecko trafiło pod opiekę trzeźwego ojca.
We wtorek około południa, policjanci z Haczowa otrzymali informację, że jedna z mieszkanek gminy, sprawuje opiekę nad swoim dzieckiem, będąc pod wpływem alkoholu.

- Funkcjonariusze pojechali na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 27-latka opiekuje się swoją czteromiesięczną córką mając blisko 1,2 promila alkoholu. W domu przebywali inni pełnoletni członkowie rodziny, jednakże oni również byli pod wpływem alkoholu. Czteromiesięczna dziewczynka, była zadbana i spokojna. Nie posiadała żadnych śladów mogących świadczyć, że cokolwiek jej zagraża - przekazał asp. Tomasz Hałka z KPP Brzozów.

Policjanci nawiązali kontakt z ojcem dziecka, którego nie było w tym czasie w domu. To właśnie jemu przekazano czteromiesięczną córkę oraz zadbano, by pozostała dwójka dzieci, które w tym czasie były w przedszkolu i szkole, zostało po zajęciach pod opieką trzeźwego rodzica.

O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.