Policjanci ustalają, kto kierował BMW, które w Iwli roztrzaskało się w przydrożnym rowie.
Wczoraj około godz. 18:30 policjanci zostali zaalarmowani, że w miejscowości Iwla (gmina Dukla) osobowe bmw wjechało do rowu.

- Początkowo do kierowania przyznał się będący na miejscu 21-latek, który miał około 1,4 promila alkoholu w organizmie. Okazało się jednak, że młody mężczyzna podróżował pojazdem w towarzystwie swojego znajomego, który na widok nadjeżdżającego radiowozu, uciekł z miejsca kolizji - relacjonuje podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Katalog firm - Akumulatory


Funkcjonariusze szybko ustalili jego miejsce pobytu. - 22-latek miał blisko promil alkoholu w organizmie. Z uwagi na brak spójności opisu zdarzenia przez jego uczestników, mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie - dodaje podkom. Paweł Buczyński.~antypijak

11-01-2024 11:14 1 8

Policja nie jest taka głupia i naiwna, że nagle uwierzy w krętactwa podpitych młokosów. 1 czy 1,5 promila alkoholu nie powoduje takiej utraty pamięci, że cwaniaczek nie wie co mówi. I proszę nie siać propagandy, żeby nie karać takiego co nic nie pamięta. A gdyby kogoś zabił na drodze to nie wolno go karać bo "nie pamięta". Boże... przestańcie bronić bandziorów!
Odpowiedz

~Metylda

11-01-2024 09:35 4 2

Alkohol Etylowy to jest depresant i trucizna, a alkoholizm jest chorobą! Nie od dziś wiadomo że nieodpowiednia dawka etylu kończy odmową pracy nóg a jak wiadomo na drugi dzień problemy z pamięcią i nie jest to żadna nowość.
[do antypijak], nie ma znaczenia czy to tani alkohol czy drogi - każdy jest niezdrowy w dużych ilościach i prowadzi do wiele powikłań rodzinnych, zdrowotnych, czy też uszkodzeń mechanicznych, plus nie będziesz kogoś karał za to że nie pamięta.
Odpowiedz

~antypijak

10-01-2024 14:36 1 4

Napompują się tacy harnasiami, które odbierają im rozum. Potem wsiadają za kierownicą i nagle zapominają kto prowadził? A tak na prawdę to wszystkich powinno się surowo ukarać za kłamstwa i mataczenie.
Odpowiedz

~JP

10-01-2024 08:30 8 0

To niezły promil XDDD. Byliście i widzieliście czy tylko zgadujecie? Czy już po prostu lepiej to wygląda jak się zaokrągli do pełnego promila
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.