W hali MOSiR przy ul. Bursaki w Krośnie odbył się jubileuszowy 25. Noworoczny Bal Charytatywny Nowego Stylu. Tradycyjnie nie zabrakło dobrej zabawy oraz prezentów.
Noworoczny Bal Charytatywny dla dzieci i młodzieży z Podkarpacia organizowany jest przez Nowy Styl od 2000 r. Jubileuszowa impreza odbyła się 13 stycznia na hali MOSiR przy ul. Bursaki w Krośnie pod hasłem "Spotkanie przyjaciół".

Bal Charytatywny w Krośnie

W tym roku organizatorzy na wydarzenie zaprosili ponad 1000 dzieci z 42 placówek opiekuńczo-wychowawczych z województwa podkarpackiego. Od samego początku główne cele imprezy to szerzenie tolerancji, dobra zabawa i edukacja. Od pierwszej edycji proponowany jest temat przewodni, który niesie ze sobą pewne przesłanie dla dzieci i młodzieży.
Tym razem jest to "spotkanie przyjaciół", którzy dobrze się ze sobą czują i lubią spędzać razem czas.

- Chcemy skoncentrować się na różnorodności form i możliwości dobrej zabawy w gronie znajomych oraz pokazaniu, że pomysłów na wspólne spędzenie czasu w ciekawy sposób może być bardzo wiele - podkreślają organizatorzy balu.

bal noworoczny w Krośnie

Placówki i organizacje zaproszone na bal mogą wziąć udział w konkursie, przygotowując "kartki z pamiętnika" - prace plastyczne, będące wspomnieniami z poprzednich edycji balu. Podobnie jak w poprzednich latach, na imprezę przybył Mikołaj, który rozdał uczestnikom balu prezenty ufundowane przez firmę Nowy Styl.

Tegoroczną imprezę zakończyła dyskoteka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.