Już od pierwszych dni stycznia co roku miliony ludzi podejmuje noworoczne postanowienie, aby schudnąć. Być może Ty jesteś jedną z tych osób. “To tradycja, robię to, co roku" - pomyślisz sobie. No właśnie! Czy zastanawiałaś/ zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nie udało Ci się zrealizować Twojego celu i dlaczego w marcu Twoje postanowienia są już historią? Zaczynasz już planować swoje postanowienia na Nowy Rok? Podpowiem Ci, od czego zacząć: przestań postanawiać, zacznij działać! A może już jesteś w trakcie ich realizacji, ale już powoli kończy się motywacja? Umów się na bezpłatną konsultację i odzyskaj motywację!

Powróć na właściwe tory z dietetykiem 


Postanowienia noworoczne są zazwyczaj związane z tym, co ludzie chcieli zmienić od lat, ale tego nie zrobili. Dlatego pierwszego stycznia decydują, że nadszedł ten czas. Realizacja postanowienia jest jednak znacznie trudniejsza niż jego podjęcie. Statystyki pokazują, że nawet 80% postanowień noworocznych kończy się niepowodzeniem. Wiele z nich zostaje złamanych już w pierwszym tygodniu stycznia. ​​Czasami jedna wpadka, jak na przykład opuszczenie siłowni na jeden dzień lub zjedzenie ciasteczka w pracy, może zrujnować wszystko, co sobie obiecaliśmy. Ale nie musi tak być. Każdy popełnia błędy, najważniejsze jest, aby powrócić na właściwe tory, zamiast się poddawać. Bez wsparcia specjalisty bywa to jednak trudne. Dlatego dużo łatwiej jest skutecznie schudnąć, mając przy swym boku dietetyka, który pomoże wyznaczyć realne cele związane z wagą i zdrowiem oraz je zrealizować - nie tylko 1 stycznia, ale niezależnie od pory roku.

Znajdź motywację


Skończ z postanowieniami

Oprócz wsparcia w wytrwaniu w postanowieniu, ważna jest motywacja. - Jeśli postanowisz schudnąć tylko dlatego, że czujesz, że "tak powinno być", prawdopodobnie szybko się poddasz. Zastanów się, dlaczego chcesz schudnąć. Może chcesz mieć więcej energii do zabawy z dziećmi, albo być w lepszej formie podczas wakacyjnych wędrówek. Może chcesz móc ponownie ubrać sukienkę, do której masz ogromny sentyment albo poprawić wyniki swoich badań. W gabinecie wspólnie wyznaczymy cele w taki sposób, że znajdziesz w sobie dodatkowe pokłady motywacji - obiecuje dietetyk mgr Kinga Kołodziej z gabinetu Projekt Zdrowie w Krośnie.

Dopasuj dietę do trybu życia


Wiele osób porzuca swoje postanowienia związane z utratą wagi, bo ma wrażenie, że musi wywrócić cały swój świat do góry nogami, żeby ten cel zrealizować.

Jeśli wyobrażasz sobie, że będziesz musiał gotować zawsze 5 posiłków dziennie, piec fit ciasteczka, kupować same eko produkty i codziennie chodzić na siłownię, to jesteś w błędzie. Najważniejsze jest, aby dopasować dietę  do swojego trybu życia. I w tym również pomoże Ci dietetyk.

- W gabinecie dbam o to, aby plan żywieniowy był zawsze dopasowany do trybu życia, stanu zdrowia i preferencji smakowych. Budujemy zdrowe nawyki żywieniowe, które zbliżają Pacjentów do uzyskania celu. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna, więc każdy może przekonać się, jak wygląda współpraca z dietetykiem - tłumaczy dietetyk Kinga Kołodziej.

Nowy rok, nowy Ty - naprawdę!


Skończ z postanowieniami

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. W trakcie spotkania zostanie przeprowadzona analiza składu ciała, oraz wykonane badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poznasz wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz uzyskasz podpowiedzi, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Zadzwoń lub skorzystaj z kalendarza online i zarezerwuj najbliższy wolny termin konsultacji stacjonarnej lub online: 886 619 999 / https://krosno.projektzdrowie.info/ i zrób pierwszy krok do zdrowia!

Pamiętaj, że najtrudniejszy jest właśnie ten pierwszy krok. Zrób go już dziś i zapisz się!

Projekt Zdrowie

Projekt Zdrowie

Dietetyk mgr Kinga Kołodziej
Dietetyk mgr Kinga Kołodziej


PROJEKT ZDROWIE KROSNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno
Tel. 886 619 999
E-mail: krosno@projektzdrowie.info
https://krosno.projektzdrowie.info/


Polskie Centrum Dietetyczne