Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji forda z jeepem, na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie odnieśli poważnych obrażeń.
Do zdarzenia doszło dziś (16 stycznia) około godz. 7, na ulicy Korczyńskiej w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 28-letni kierujący fordem, skręcając w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym jeepem.

kolizja na Korczyńskiej

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi.
~xyz

19-01-2024 16:38 2 2

Czy mi się wydaje, czy odkąd są te światła to wypadków w tym miejscu jest więcej???
Odpowiedz

~Driver

18-01-2024 13:41 3 6

Światła w tym miejscu dały tylko to że kierowcy jadący z Brzozowa przestali wymuszać pierwszeństwo na tych jadących od osiedla w prawo. Ale poza tym całe to sterowania światłami w tym miejscu jest tak żenujące że aż śmieszne. Jadąc prosto stoisz długo na czerwonym, po czym włącza się zielone na kilka sekund i znów stoisz, bo gościu jadący przed tobą nie zdążył ruszyć. To nie pierwszy przypadek ze ktoś jadący w lewo wymusza pierwszeństwo, może przydałoby się zrobić tam sygnalizator ze strzałką.
Odpowiedz

~Kierowca

16-01-2024 13:56 3 8

Tam ludzie jezdzą jakby pierwszy raz skrzyżowanie że światłami widzieli.Zielone to jadę a z przeciwka też zielone i wtedy ooooco tu chodzi. A testy na egzamin to się na ślepo uczyło i było chyba tam że jak jest strzałka na sygnalizatorze to ja tylko jadę a jak nie ma to ten z przeciwka też jedzie bo razem mamy zielone i wtedy ustępujemy mu pierwszenstwa .TRUDNE?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.