Z okazji Dnia Babci i Dziadka Zespół Żłobków Gminy Miejsce Piastowe zorganizował wyjątkowy bal w domu ludowym w Głowience.
Bal Karnawałowy na Królewskim Zamku zorganizował w sobotnie popołudnie (20 stycznia) w domu ludowym Zespół Żłobków Gminy Miejsce Piastowe.

- Na bal zaprosiliśmy babcie i dziadków naszych maluchów uczęszczających do placówek w Głowience, Łężanach i Miejscu Piastowym - powiedziała Agnieszka Jastrzębska, dyrektor Zespołu Żłobków Gminy Miejsce Piastowe.

bal w Głowience

Skoro bal na królewskim zamku, to pracownice wystąpiły jako damy, księżniczki, także goście mogli przyjść przebrani. W trakcie imprezy nie zabrało wielu atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i ich babć i dziadków: był między innymi występ teatrzyku kukiełkowego, tańce, zabawy, konkursy, a także wspólne zdjęcia oraz specjalna prelekcja.

Oprócz babć i dziadków w balu wzięli również udział zaproszeni goście, w tym wójt gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik, zastępca wójta Aleksandra Ciepiela, radni z przewodniczącym rady Wiesławem Habratem, dyrektorzy szkół podstawowych i kierownicy jednostek organizacyjnych z terenu gminy Miejsce Piastowe.

Łącznie do żłobków w Głowience, Łężanach i Miejscu Piastowy uczęszcza 63 dzieci.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.