Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Uczniowie ze SP w Miejscu Piastowym oraz grupy przedszkolne w podziękowaniu za ich wielkie serce, gościły swoje babcie oraz dziadków na uroczystości z tej okazji.
Dzień Babci i Dziadka świętowały dzieci wspólnie z dziadkami w Szkole Podstawowej im. Tytusa Trzecieskiego w Miejscu Piastowym.

W programie artystycznym wystąpili przed swoimi dziadkami uczniowie Szkoły z Miejsca Piastowego oraz grupy przedszkolaków w tym: grupa "Biedronki", grupa "Kotki", grupa "Motylków" oraz grupa "Misie"

Dzień babci w Miejscu Piastowym

Tłumnie zebrani dziadkowie i rodzice z dumą podziwiali występy młodych aktorów, a ci prezentowali swoje zdolności wokalno-aktorskie wypatrując swoich ukochanych dziadków na widowni. Ich występy wywołały wiele uśmiechów i łzy wzruszenia na twarzach babć i dziadków.

Więź między wnukiem a dziadkami jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Jest to relacja oparta na miłości, trosce i wzajemnym zrozumieniu. Dziadkowie są dla wnuków źródłem miłości, wsparcia i mądrości. Wnuki zaś są dla dziadków źródłem radości i dumy - co z resztą da się zauważyć kiedy gościmy na tego typu wydarzeniach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.