Mieszkańcy Krosna nie dostaną do domów tradycyjnych papierowych blankietów z informacją o obowiązujących stawkach. Dlaczego?
Urząd Miasta Krosna poinformował, że wysokość opłaty za śmieci nie ulega zmianie, dlatego mieszkańcy nie dostaną do domów tradycyjnych papierowych blankietów z informacją o obowiązujących stawkach.

Miesięczna stawka to 30 zł za osobę. Osoby kompostujące bioodpady w przydomowym kompostowniku nadal korzystają z ulgi i płacą mniej o 2 zł, czyli 28 zł za osobę miesięcznie.

Opłaty w dotychczasowej wysokości, można uiścić przelewem na indywidualny rachunek bankowy lub Oddziałach Banku Pekao S.A. w Krośnie:
- przy ul. Powstańców Warszawskich 3
- przy ul. Bieszczadzkiej 5

W przypadku uiszczania opłat w oddziałach Banku Pekao S.A. w celu usprawnienia obsługi zalecane jest okazanie ostatniego zawiadomienia o wysokości stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi, które było dostarczane w ubiegłym roku.

Terminy płatności poszczególnych rat:
I - do 15 marca
II - do 15 maja
III - do 15 września
IV - do 15 listopada

Urząd Miasta Krosna przypomina, że wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi zależy od faktycznej liczby osób zamieszkujących nieruchomość. Wszelkie zmiany związane z ilością osób zamieszkujących daną nieruchomość, mające wpływ na wysokość opłaty, należy zgłaszać do 10 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zaistniała zmiana, poprzez ponowne wypełnienie i złożenie deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w zmienionej wysokości uiszcza się za miesiąc, w którym nastąpiła zmiana.

~Gacek

29-01-2024 21:22 4 4

Donald podniesie....spokojnie.
Odpowiedz

~oki

29-01-2024 08:55 3 4

po wyborach samorządowych będą........
Odpowiedz

~Coo

24-01-2024 20:56 3 5

To chyba ulga ?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.