26-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego od kilku miesięcy ukrywał się, by uniknąć wymierzonej przez sąd kary pozbawienia wolności. W końcu trafił w ręce policjantów.
Brzozowscy kryminalni zatrzymali i doprowadzili do zakładu karnego 26-latka, który chciał uniknąć kary, za wcześniej popełnione kradzieże. Od jesieni ubiegłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mieszkańcem powiatu brzozowskiego został wydany list gończy.

Brzozowscy kryminalni, zajmujących się poszukiwaniem osób, wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, ustalili miejsce, gdzie może przebywać mężczyzna, był to jego rodzinny dom.

- 24 stycznia kryminalni pojechali pod ustalony adres. Kiedy mężczyzna zorientował się, że do jego domu przyjechali funkcjonariusze, schował się, po czym wyszedł z budynku oknem w kotłowni i ukrył się u swojej babci, która mieszkała w sąsiedztwie. Policjanci sprawdzili również dom jego babci. 26-latek został zatrzymany - poinformował asp. Tomasz Hałka z KPP w Brzozowie.

Zgodnie z wyrokiem sądu, mężczyzna kolejne pięć miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.