Uczniowie klas pięcioletniego technikum w ZSP nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie, wraz z osobami towarzyszącymi, dyrekcją i nauczycielami szkoły oraz przedstawicielami rodziców bawili się na tradycyjnej studniówce.
- Zawżdy tak bywało, gdy 100 dni nauki zostało, wielce godni Żakowie, biesiadowali na zdrowie! - tymi słowami powitali uczestników balu studniówkowego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie, prowadzący imprezę Wiktoria Szuber i Daniel Wojeński.

W tym roku uczniowie popularnego krośnieńskiego "Szpetnara" z klas piątych technikum: technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik analityk i technik usług fryzjerskich bawili się w sobotę (27 stycznia) w kompleksie rekreacyjno-rozrywkowym "Dwa Serca" w Krośnie.

Studniówka Szpetnara 2024

Bal uroczyście rozpoczęli podziękowaniami i życzeniami dyrektor szkoły Bogdan Skotnicki wraz z wicedyrektorką Agatą Betlej.

- Chciałbym bardzo podziękować rodzicom za włożony wysiłek wychowawczy i opiekuńczy oraz za zorganizowanie balu studniówkowego. Dziękuję także wychowawczyniom Wioletcie Lenik i Magdalenie Dubiel-Raś za pięć lat pracy z tegorocznymi maturzystkami i maturzystami, za włożony trud, by nasza młodzież maturalna, która już niedługo opuści mury naszej szkoły, była jak najlepiej wychowana i wykształcona. Dziękuję także nauczycielom, którzy także wnieśli duży wkład w jak najlepsze przygotowanie do egzaminów zawodowych i maturalnych - powiedział Bogdan Skotnicki.

Studniówka Szpetnara 2024

Wicedyrektor Agata Betlej, zwracając się do maturzystów podkreśliła, że studniówka to czas zabawy, to pierwsza taka noc w życiu, kiedy uświadamiają sobie, że nie są już dziećmi, bo dojrzeli do tego, by mierzyć się ze światem i ze swoimi marzeniami.

Ogłoszenia terazKrosno.pl - Usługi - Fotograficzne i wideofilmowanie

Nie znaleziono głoszeń. Dodaj ogłoszenie


- Nie mogę wam obiecać, że będzie to łatwe, ale nie ma rzeczy niemożliwych. O marzenia trzeba walczyć i sukcesywnie je realizować. Za chwilę odtańczymy poloneza, taniec symboliczny, bo łączący pokolenia, łączący przeszłość z przyszłością, taniec pełen dostojeństwa i nadziei... A już po zakończeniu balu życzymy wam dobrze przepracowanego ostatniego etapu przygotowań i jak najlepszych wyników z egzaminów maturalnych - podkreśliła Agata Betlej.

Studniówka Szpetnara 2024

Aby stało się zadość tradycji i obyczajom nie mogło zabraknąć poloneza. Także zgodnie z tradycją szkolną, były to dwa polonezy, które wraz z uczniami przygotował Wiesław Wójcik. Pierwszy z nich, pokazowy z serialu "Czas honoru", skomponowany przez Bartosza Chajdeckiego zatańczyli maturzyści, a drugi tradycyjny, staropolski odtańczyli maturzyści, nauczyciele, rodzice oraz osoby towarzyszące.

Studniówka Szpetnara 2024

Nie zabrakło również specjalnych podziękowań, które uczniowie przekazali dyrekcji szkoły, wychowawczyniom Wioletcie Lenik i Magdalenie Dubiel-Raś, nauczycielom uczestniczącym w balu oraz rodzicom, którzy przygotowali bal studniówkowy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.