To była świetna okazja, by połączyć sport ze szczytnym celem. W Krośnie w ramach finału WOŚP rozegrano turniej w piłce siatkowej o puchar poseł Joanny Frydrych.
Przedstawiciele służb mundurowych i ratowniczych, a także zawodnicy amatorzy rywalizowali w sobotę (27.01) w Krośnie w turnieju piłki siatkowej o puchar poseł Joanny Frydrych.

Zawody podzielono na dwie części. W pierwszej rozegranej w hali II LO, jeszcze przed południem rywalizowali przedstawiciele młodzieżowych drużyn pożarniczych. Zwyciężyli reprezentanci OSP Potok, przed reprezentantami OSP Węglówka i OSP Frysztak.

Turniej w piłce siatkowej o puchar Joanny Frydrych

Druga część rozpoczęła się po godz. 13 od wręczenia nagród dla zawodników MDP. Następnie po przywitaniu gości zmagania rozpoczęły drużynę seniorskie jednocześnie na dwóch halach sportowych - zainteresowanie turniejem przerosło oczekiwania organizatorów, a cel był szczytny.

Turniej w piłce siatkowej o puchar Joanny Frydrych

Ostatecznie, po kilku godzinach zaciętej rywalizacji wyłoniono najlepsze drużyny. Pierwsze miejsce zajęli reprezentanci Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, drugie NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji województwa podkarpackiego, trzecie OSP Glinik Dolny, czwartej PSP Brzozów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.