To była niezapomniana noc. Maturzyści z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju bawili się na studniówce w Dwóch Sercach.
Dzisiaj w głowie czarne chmury, lecz zdążymy do matury. Niech dzięcioły w lesie kują, maturzyści dziś balują! - tymi słowami w sobotę 27 stycznia rozpoczęła się studniówka przyszłych abiturientów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju czyli "Gastronomika".

Studniówka Gastronomika 2024

Prowadzący przywitali gości, koleżanki i kolegów, osoby im towarzyszące oraz rodziców na balu studniówkowym, zorganizowanym w kompleksie Dwa Serca. - To właśnie teraz pragniemy na wasze ręce szanowna dyrekcjo, kochani nauczyciele złożyć słowa gorących podziękowań za wszystko. Za ciepły uśmiech w tak bardzo potrzebnych chwilach zwątpienia, za stwarzanie rodzinnej atmosfery, za każdą porcję wiedzy, którą nam przekazywaliście. Szczególnie dziękujemy wam drodzy wychowawcy. To dzięki waszej opiece przetrwaliśmy te pięć lat. Zdajemy sobie sprawę, z tego że nie było wam łatwo. Nie byłoby nas tutaj gdyby nie nasi rodzice, im również w tym uroczystym dniu pragniemy podziękować za to, że są przez cały czas z nami. Opiekowali się, podtrzymywali na duchu w chwilach słabości, przygotowywali do życia. Niech ta studniówka dostarczy nam wszystkim tutaj zgromadzonym wielu wspaniałych wrażeń.

Studniówka Gastronomika 2024

Oficjalnego otwarcia balu dokonał dyrektor szkoły Jan Barsznica.

Ogłoszenia terazKrosno.pl - Usługi - Fotograficzne i wideofilmowanie

Nie znaleziono głoszeń. Dodaj ogłoszenie


- Ciesze się, że po pewnej przerwie wróciliście do tej tradycji i znowu będziemy mogli się zabawić. Bo bal studniówkowy jest wyjątkowy, dla każdego z was jest to okazja do zapamiętania tego, co najpiękniejsze z okresu szkoły - mówił dyrektor i życzył uczniom wyśmienitej zabawy i wspaniałych wspomnień. - Życzę wam, aby ten rok 2024 był dla was wyjątkowy ze względu na wyniki na maturze i egzaminie zawodowym, aby wam się udało wkroczyć w dorosłe życie bez zbędnych stresów.

Studniówka Gastronomika 2024

Po części oficjalnej przyszedł czas na szaleństwa na parkiecie. Tradycyjnie zabawa rozpoczęła się od poloneza Wojciecha Kilara z filmu "Pan Tadeusz". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

~Jan

28-01-2024 21:53 0 4

A dlaczego to dyrektor Jan nie w pierwszej parze?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.