Ulicami krośnieńskiej starówki, w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pobiegli uczestnicy jedenastej edycji biegu "Policz się z cukrzycą".
Blisko 100 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie 11. edycji biegu "Policz się z cukrzycą", zorganizowanego w Krośnie w ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorami wydarzenia byli Krośnieński Sztab 32 Finału WOŚP i Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie.

11 Bieg Policz się z cukrzycą w Krośnie

Bieg nie był formą rywalizacji a jego trasę można było pokonać stosując dowolną formę ruchu. Uczestnicy mieli do pokonania blisko 5-kilometrową trasę ulicami krośnieńskiej starówki w 6 pętlach po 800 metrów.

Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowy medal i dyplom potwierdzający uczestnictwo.

11 Bieg Policz się z cukrzycą w Krośnie

Zebrane środki z opłat startowych przeznaczone zostaną na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży w ramach Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą, którego organizatorem jest WOŚP.

11 Bieg Policz się z cukrzycą w Krośnie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.