10 marca na Scenie Pierwsze Piętro Domu Nauczyciela w Krośnie będzie można usłyszeć najpiękniejsze przeboje ze spektakli i musicali.
Podkarpackie Biuro Koncertowe prowadzone przez Marka Wiatra zaprasza 10 marca o godz. 18.00 na wyjątkowy koncert na Scenie Pierwsze Piętro Domu Nauczyciela przy ul. Łukasiewicza 69 w Krośnie.

Mamy jeszcze w pamięci dwa ostatnie koncerty z udziałem Jacka Wójcickiego i Artystów Krakowskiej Piwnicy pod Baranami poświęcony Ewie Demarczyk i Markowi Grechucie, a już 10 marca niespodzianka z okazji Dnia Kobiet. Na scenie wystąpią artyści Teatru Muzycznego Castello.

- Teatr znany jest w całej Polsce i występuje na wielu scenach muzycznych. Tym razem przygotował program lekki i przyjemny, od musicalu,wodewilu do operetki. W czasie koncertu zaplanowaliśmy słodkie niespodzianki dla Pań - poinformował Marek Wiatr.

W niedzielny wieczór (10 marca) w utworach z Księżniczki Czardasza, Wesołej Wdówki, Wiedeńskiej Krwi, Upiora w operze, My Fair Laydy wystąpią: Justyna Dyla, Monika Rajewska, Tomasz Białek, Marcin Kotarba oraz Grażyna Griner (akompaniament).

Jednym z patronów medialnych jest portal terazKrosno.pl

KUP BILET: TUTAJ

Szczegóły na plakacie:
gala operetka wiatrNikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.