W Czarnorzekach rozegrane zostały zawody w biegach narciarskich odbywające się w ramach III Edycji Podkarpackiej Ligi w Biegach Narciarskich.
W sobotę (27 stycznia) w Czarnorzekach rozegrane zostały zawody w biegach narciarskich odbywające się w ramach III Edycji Podkarpackiej Ligi w Biegach Narciarskich - Program Rozwoju Narciarstwa w województwie podkarpackim.

We wszystkich kategoriach wiekowych wystąpiło łącznie 171 zawodników i zawodniczek. Rywalizowali w biegach klasycznych na dystansach od 300 metrów (grupy najmłodsze) do 5 kilometrów (kat. Open mężczyzn). Aura okazała się życzliwa - pomimo znacznego ocieplenia, warunki w czarnorzeckim mikroklimacie były bardzo dobre, choć rozgrywkom towarzyszyły niekiedy dość intensywne opady śniegu.

Na zwycięzców czekały dyplomy oraz, za trzy najwyższe miejsca, medale. Wręczali je: Wójt Gminy Korczyna Jan Zych, członkowie zarządu stowarzyszenia Prządki-Ski: Marek Marcisz oraz Grzegorz Półchłopek. Obsługę konferansjerską poprowadził dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Korczynie, Gminny Ośrodek Kultury zapewnił również obsługę biurową zawodników oraz zaplecze techniczne.

~AS

01-02-2024 08:42 0 2

Nie ważne komu wręczali tylko kto wręczał nagrody
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.