Zręcin. 45-latek kierujący renault na rondzie w Zręcinie uderzył w przydrożne drzewo.
Policjanci, strażacy i pogotowie energetyczne interweniowali dziś (01.02) w Zręcinie, gdzie przed godz. 3 w nocy doszło do zdarzenia drogowego na rondzie im. Trybusa.

- Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 45-letni kierujący renaultem, wjeżdżając na skrzyżowanie o ruchu okrężnym, nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo - relacjonuje podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Kierujący samochodem był trzeźwy, został ukarany mandatem przez policjantów.

Katalog firm - Pomoc drogowa

~cynik

02-02-2024 23:35 7 7

Ronda powstają po to, żeby zmusić kierujących do znacznego zmniejszenia prędkości. Oraz żeby nie było łamigłówek komunikacyjnych. Jednak są kierowcy, którzy na rondo wjeżdżają jak wariaci, stąd taki wypadek na rondzie.
Odpowiedz

~Kiss me

02-02-2024 19:42 4 7

To nie rondo jest problemem ,ale Wy jako kierowcy , a ten przykład jest jest tego dowodem .
Odpowiedz

~Darek

02-02-2024 13:46 5 5

Ja także grażyna potwierdzam, nie znoszę tego ronda, której ze stron byś go nie brał to zawsze jest niewygodnie. Podobne rondo było w Krośnie na skrzyżowaniu Pużaka-Czajkowskiego-Jagielońska, które było bardzo przejrzyste (za wyjątkiem od strony torów) ale zadrżeń na nim było bardzo dużo przez okres chyba 4 lat. Kolejną wisienką na torcie są te progi zwalniające w Zręcinie i Świerzowej
Odpowiedz

~Grażyna

01-02-2024 14:03 10 8

Podobno "ronda" są najbezpieczniejszą formą skrzyżowania?! Rondo w Zręcinie całkowicie temu zaprzecza, bo to już kolejne zdarzenie na nim, poprzednie miało miejsce niewiele ponad rok temu. Co nie zmienia faktu że (rondo) jest bardzo źle usytuowane, mało widoczne i słabo oświetlone.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.