3 i 4 lutego jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek, czyli Zimowy PGE Narodowy w Trasie, zawita na lodowisko MOSiR w Krośnie
Krosno jest jest jednym z 16 miejsc w Polsce, gdzie zawita Zimowy PGE Narodowy w Trasie. W najbliższą sobotę i niedzielę (3 i 4 lutego) oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo lodowych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych na lodowisku MOSiR przy ul. Bursaki 41 w Krośnie.

lodowisko pge krosno

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską w ramach trzech rodzajów aktywności na lodzie, którym towarzyszyć będą również animacje w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, a także łamigłówki i konkursy z nagrodami czy popularne tworzenie gifów.

Rozkład jazdy na lodowisku w Krośnie:


Poranki dla dzieci z PGE: 10:30-11:15; 12:00-12:45
Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych: 13:30-14:15; 15:00-15:45
Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

Disco Lodowisko z 4FUN.TV: 16:30-17:15
Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

Strefa Zimowego PGE Narodowego w Trasie: 10:30-17:30

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach. Dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach Zimowego PGE Narodowego w Trasie są bezpłatne.
Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka - darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.