W Gminnej Bibliotece Publicznej w Jedliczu odbył się kiermasz książki.
W dniach 31 stycznia i 1 lutego miłośnicy literatury mieli okazję uczestniczyć w kiermaszu książek zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Kaspra Wojnara w Jedliczu. To wyjątkowe spotkanie z literaturą przyciągnęło wiele osób, a sprzedaż ponad 400 sztuk potwierdziła, że książki nadal mają wielką siłę oddziaływania.

Wśród oferty kiermaszu znalazły się książki wycofane ze zbiorów Gminnej Biblioteki Publicznej w Jedliczu. Nie zabrakło literatury pięknej, kobiecej, kryminałów. Można było też znaleźć książki historyczne i popularnonaukowe. Dużym zainteresowaniem cieszył się także dział dla dzieci i młodzieży. Każdą sztukę można było nabyć za symboliczną złotówkę. Główną ideą wydarzenia było przede wszystkim podarowanie książkom drugiego życia. Każdy uczestnik kiermaszu, jako dodatek do kupionego egzemplarza, dostał własnoręcznie wykonane zakładki.

- Kiermasz książek cieszył się dużym zainteresowaniem, ale jeśli ktoś nie zdążył przyjść, uspokajamy. Książki, które nie znalazły swoich domów wciąż można kupić za symboliczną złotówkę w Bibliotece. Znalazły one miejsce na specjalnie przygotowanym regale - przekazuje GBP w Jedliczu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.