21 marca w KBP odbędzie się X Krośnieński Turniej Jednego Wiersza.
Po raz dziesiąty Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza młodych ludzi z Krosna i powiatu krośnieńskiego do wzięcia udziału w Turnieju Jednego Wiersza. Turniej od pierwszej edycji odbywa się w pierwszym dniu wiosny 21 marca, który jest również Światowym Dniem Poezji.

Aby wystąpić w finale Turnieju Jednego Wiersza należy do 29 lutego br. nadesłać 1 wiersz własnego autorstwa, nigdzie wcześniej niepublikowany, ani nienagradzany w innych konkursach. Utwór należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej. Jury spośród nadesłanych wierszy wybierze ok. 15 utworów w każdej grupie wiekowej. Warunkiem udziału wiersza w Turnieju jest jego odczytanie przez autora lub osobę przez niego upoważnioną, podczas imprezy finałowej 21 marca 2024 r.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie kl. VI- VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych z Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie www.kbp.krosno.pl

Turniej odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.