Kolejna piękna metamorfoza w Projekt Zdrowie. Pani Diana to ogromna dawka motywacji. Za nią już 10 kg a to jeszcze nie koniec! Wszystko po to by zawalczyć o lepsze zdrowie, samopoczucie i sylwetkę. Za tym efektem stoi systematyczna praca i zaangażowanie. Jeśli chcesz zaczerpnąć motywację aby zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz poprawić stan zdrowia zapraszam do zapoznania się z artykułem

Znajdź motywację


Oto motywacja w czystej postaci - Pani Diana, która jak każda zabiegana mama dla siebie czasu ma niewiele, ale pomimo tego postanowiła o siebie zawalczyć, przecież zdrowa, pełna energii mama to najmocniejszy fundament.

Przede wszystkim Pani Dianie należą się gratulacje za już osiągnięty efekt, czyli -10 kg :) Jest to sukces, ponieważ boryka się Hashimoto, ma bardzo stresującą pracę i za za sobą już kilka nieskutecznych prób odchudzania (co niestety dotyczy coraz większej liczby osób). Monotematyczne, restrykcyjne i modne diety, które doprowadzają do ogólnego osłabienia organizmu, zmęczenia, frustracji i zniechęcenia a co za tym idzie do efektu jojo, były częścią życia Pani Diany, aż zawitała w gabinecie Projekt Zdrowie.

Dopasuj dietę do trybu życia


Wiele osób porzuca swoje cele związane z utratą wagi, bo ma wrażenie, że musi wywrócić cały swój świat do góry nogami, żeby ten cel zrealizować.

Dieta to nie tylko tygodniowy jadłospis, gdzie od poniedziałku do niedzieli mamy rozpisane posiłki i nic poza tym nie wolno zjeść. A co jeżeli sytuacje życiowe nie pozwolą nam zrealizować planu w 100%? Iść w to dalej czy się poddać?

Dieta to zmiana nawyków żywieniowych na stałe. To nauka co zrobić w przypadku wyjścia na imprezę, wesela, wakacji czy nawet Tłustego Czwartku ;)

Dieta powinna być dostosowana do danej osoby, do jej trybu życia i powinna z nią współgrać, a nie wywracać jej życie do góry nogami i tym samym wszystko utrudniać.

Powróć na właściwe tory z dietetykiem


Projekt zdrowie

Styczeń za nami, luty trwa.. A jak Wasze noworoczne postanowienia?
Czy dalej w nich trwacie? Czy może odeszły w cień już w pierwszych dniach stycznia?
Może potrzebujecie kolejnej dawki motywacji, by spróbować raz a dobrze zmienić podejście do diety?

W lutym możecie skorzystać z bezpłatnych konsultacji w gabinecie Projekt Zdrowie w Krośnie
Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację, w trakcie której zostanie przeprowadzona analiza składu ciała, oraz wykonane badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poznasz wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz uzyskasz podpowiedzi, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Zadzwoń lub skorzystaj z kalendarza online i zarezerwuj najbliższy wolny termin konsultacji stacjonarnej lub online: 886 619 999 / https://krosno.projektzdrowie.info/ i zrób pierwszy krok do zdrowia!

Pamiętaj, że najtrudniejszy jest właśnie ten pierwszy krok. Zrób go już dziś i zapisz się!

Projekt Zdrowie

Projekt Zdrowie

Dietetyk mgr Kinga Kołodziej
Dietetyk mgr Kinga Kołodziej


PROJEKT ZDROWIE KROSNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno
Tel. 886 619 999
E-mail: krosno@projektzdrowie.info
https://krosno.projektzdrowie.info/


Polskie Centrum Dietetyczne

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.