W środę 30 września pierwsi klienci odwiedzą Park Handlowy Krosno przy ul. Niepodległości. Tego dnia odbędzie się bowiem oficjalne otwarcie nowego centrum handlowego w Krośnie. Sprawdź, jakie marki i sklepy tam znajdziesz.
Park Handlowy powstał w hali po dawnej hucie "Jedynce", w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Kaufland.

30 września w Parku Handlowym Krosno działalność rozpocznie 6 najemców. Są to znane brandy Pepco, Media Expert, 50style, KiK, CCC oraz Rossmann. Aktualnie trwają ostatnie przygotowania, otwarcie zaplanowano na godz. 09:00.
- Na ten dzień zaplanowano kilka atrakcji dla odwiedzających. Na najmłodszych klientów czekać będzie darmowa wata cukrowa i popcorn, balony i słodki poczęstunek - informuje Katarzyna Romaniec z firm P.A. Nova S.A do której należy budynek.

park handlowy Krosno

Klienci, którzy zrobią zakupy za min. 30 zł będą mogli odebrać limitowaną torbę zakupową. - Z pewnością tego dnia nie zabraknie atrakcyjnych ofert przygotowanych przez najemców Parku Handlowego. W Parku Handlowym Krosno znalazły się znane marki z różnych branż dlatego mamy nadzieję, że krośnianie chętnie będą przyjeżdżać na zakupy do miejsca, gdzie znajdą szeroką ofertę - dodaje Katarzyna Romaniec.

Sprawdź promocje przygotowane przez:
Media Expert - Media Expert Krosno Niepodległości
KiK - KiK Krosno
50style - 50style Krosno

Udostępnij ten artykuł znajomym: