W szóstej edycji programu "Sanatorium miłości" wystąpi mieszkanka Krosna - Teodozja. We wrześniu 2023 roku, w Krynicy-Zdroju, zakończyły się zdjęcia do programu.
To już szósty sezon tego bijącego rekordy popularności programu, w którym czekają niespodzianki i zwroty akcji, a pod koniec turnusu prowadząca, Marta Manowska ogłosi historyczną decyzję...

Jak podkreśla Marta Manowska, tegoroczna odsłona "Sanatorium miłości będzie wyjątkowa ze względu na udział silnych osobowości które do programu wniosły pokaźne bagaże doświadczeń a co za tym idzie mają jasno określone poglądy i oczekiwania wobec związków przyjaźni oraz głębokie przemyślenia na temat jesieni życia

- W tym roku szczególnie przeżyłam rozmowy indywidualne z uczestnikami. Poznałam ich dobrze tak naprawdę dopiero wtedy kiedy rozmawialiśmy w cztery oczy. Każdy z nich to wyrazisty charakter, który nie dawał się do końca poznać w grupie ale po każdej takiej rozmowie odkrywałam tych ludzi na nowo widziałam ich głębiej delikatniej z całym ogromem ich przeżyć i przemyśleń - wspomina Manowska.

Widzowie programu oprócz tradycyjnych randek i rozmów z Martą Manowską zobaczą uczestników w przeróżnych formach aktywności m.in. na torze saneczkowym czy podczas warsztatów fotograficznych.

Start emisji w niedzielę, 10 marca o godz. 21:20 w TVP1. Jedną z uczestniczek programu będzie mieszkanka Krosna Teodozja. - Przyjechałam tutaj po miłość swojego życia, bo zakochać się można w każdym wieku - mówi Teodozja.

uczestnicy sanatorium miłości

Teodozja uwielbia podróże szczególnie te spontaniczne. W ostatnich latach odkryła w sobie również zamiłowanie do kwiatów. Zbiera zioła robi z nich ekologiczne herbatki i kosmetyki. Regularnie uprawia sport w domu ma minisiłownię. Lubi też
gotować a jej popisowym deserem jest tiramisu. Nie wyklucza, że kiedyś sprzeda dom i przeprowadzi się do słonecznej Hiszpanii.

Teodozja była dwukrotnie zamężna pierwsze małżeństwo skończyło się rozwodem drugi mąż zmarł nagle. Mimo tych bolesnych doświadczeń nadal wierzy w miłość dlatego zgłosiła się do programu.

Najważniejsza jest dla niej rodzina córka, syn i wnuczek. Mimo, że nie widują się zbyt często, to codziennie rozmawiają przez telefon. Bardzo ważną osobą dla Teodozji jest również pani Musia, która była nieocenionym wsparciem, gdy Teodozja przechodziła najtrudniejsze chwile w życiu.

Ma nadzieję, że w "Sanatorium miłości" pozna swoją drugą połówkę, nawiąże nowe przyjaźnie i przeżyje przygodę życia. Teodozja szuka mężczyzny, z którym mogłaby rozmawiać i podróżować. Na co dzień stara się korzystać z życia i nie rozdrapywać ran z przeszłości. Funkcjonuje wedle dewizy: życie jest dziś, wczoraj się nie liczy, a jutro nie wiadomo czy będzie".


~ZJ

01-03-2024 07:37 1 3

Bardzo pozytywna osoba. Wszystkie dobrego Pani życzymy :-)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.