Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało w Rzeszowie kandydatów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Zobacz kto wystartuje z okręgu nr 5 obejmującego między innymi miasto Krosno i powiat krośnieński.
Podkarpackie władze Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowały wczoraj (4 marca) w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie kandydatów partii do Sejmiku Województwa Podkarpackiego w zbliżających się (7 kwietnia) wyborach samorządowych.

Listę kandydatów w okręgu nr 5 (miasto Krosno i powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski i sanocki) otwiera Jerzy Borcz z Krosna, obecny przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Na drugim miejscu znalazła się Monika Brewczak, obecna radna Sejmiku z Sanoka, a na trzecim Mateusz Lechwar z Jasła.

Dopiero czwarte miejsce na liście PiS przypadło Joannie Bril z Jedlicza, radnej Sejmiku obecnej kadencji (w ugrupowaniu mówiło się wcześniej, że będzie wyżej na liście). Kolejne miejsca zajmują: Łukasz Ciółkowski, Aleksandra Ciepiela z Krosna (obecna zastępca wójta gminy Miejsce Piastowe), Katarzyna Kaszowicz, Monika Gaworecka, Katarzyna Madej-Janowska (pochodząca z Iwonicza, a obecnie mieszkająca w Sieniawie, gm. Rymanów) oraz były poseł Adam Śnieżek.

Szczegółowy program wyborczy PiS "Podkarpackie 2030" ma zostać zaprezentowany na konwencji programowej, która ma się odbyć w Rzeszowie
~Targowiszczanin

09-03-2024 14:38 0 0

Przypominam przed wyborami o walce o stołówki, o walce o 4 oddziały przedszkola w Rogach i o walce przeciwko łączeniu klas w gminie Miejsce Piastowe.

Jako rodowity Targowiszczanin mam bardzo dobre zdanie o Panu Wiktorze Skwarze, nie znam nikogo kto miałby o nim złe zdanie, każdy wyraża się o nim w bardzo pozytywnym tonie, bo to inteligentny, dobry i kulturalny człowiek, który szanuje każdego człowieka, czy to Dzieci czy to Dorosłych.
Odpowiedz

~Anna z Widacza

08-03-2024 23:18 7 5

A ja bardzo źle oceniam jej działania. Niezmiernie cieszę się, że nie została posłem, a jeszcze bardziej ucieszę się, gdy wkrótce przestanie być wójtem. Na szczęście Pan Wiktor Skwara ma ogromne szanse wygrać wybory. Życzę mu jak najszybszej i najbardziej ekspresowej wygranej w I turze wyborów.
Odpowiedz

~Wieść niesie

08-03-2024 15:30 7 8

Pan Skwara, to Zalesianom już pomógł cha, cha......jeszcze wójtem nie został, a razem z Klarą pokazali na co ich stać.
I dystansowali się do tych biednych ludzi. Klara sie wycofuje na filmiku widać, jak kobiety odgania od siebie, wskaxuje żeby się nie zbliżały.To jest dobroczyńca! Władza i tylko wladza, a nie działanie na rzecz zwykłych ludzisków. Z filantropią nie mają nic wspólnego.
Odpowiedz

~dziadek

08-03-2024 14:50 0 0

Widzisz..., a tobie żal bo również byś się chciał nażreć i łopić za freeco?
Odpowiedz

~SOMGORSI

08-03-2024 08:56 1 35

Przez całą swoją kadencję Pani Wójt nie odbyło się żadne zebranie z jej udziałem. O czym to świadczy ,ano o tym , że ta Pani ma mieszkańców w dalekim poważaniu.
Odpowiedz

~diabloo

08-03-2024 08:01 0 26

Dziwne że Brilowa jeszcze kandyduje z pisu.Przecież ta chorągiewka przejdzie do każdej partii byleby być przy korycie.Korycie i to dosłownie.Nie ma imprezy w gminie żeby za darmoszke popapać i popić i swoją osobą uraczyć.A o sukcesach dotychczasowej kadencji można poczytać w dziale "bajki i obiecanki"
Odpowiedz

~do Anna z Widacza

07-03-2024 20:57 27 15

A ja bardzo dobrze oceniam działania Pani Wójt Doroty Chilik. Skutecznie realizuje inwestycje w naszej gminie i będę na Nią głosowała. Głos oddany na Pana Skwarę to głos oddany na ekipę, która została odsunięta od władzy 5 lat temu.
Odpowiedz

~wyborca

07-03-2024 12:54 0 5

Ooooo na Bril to ja już nie zagłosuje. Za chwile okaże się że poszła do PO. Raz się dałem nabrać.
Odpowiedz

~Karol

05-03-2024 23:16 0 2

Pani Wicewojt Miejsca Piastowego już nie startuje na prezydenta Krosna? Cóż za zmiana czy tez strach. Potem miała być w kandydatem do Rady Miasta a teraz Sejmik? Co za osobowość
Odpowiedz

~Joel

05-03-2024 21:48 1 4

A jaki to problem ? Podobnie pan Jerzy, tyle partii już zwiedził, może teraz ponownie wróci do PO? Znaczy po wyborach. Albo Konfederacja ?
Odpowiedz

~wyborca

05-03-2024 15:50 1 10

Bril i tak za wysoko. Teraz rządzi Koalicja to może po wyborach pani Joanna przejdzie z PiS do Koalicji tak jak to juz kiedys zrobiła przechodząc z PSL do PiS
Odpowiedz

~Anna z Widacza

05-03-2024 11:49 19 37

Źle oceniam kadencję pani wójt, zagłosuję na Pana Wójta Wiktora Skwarę. Widziałam prezentację kandydatów do Rady Gminy. Widać, że bardzo ładnie się wypowiada (co świadczy o tym że ma coś w głowie) i dobrze mu z oczu patrzy. Wzbudza sympatię!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.