Krośnieńska policjantka ukończyła najdłuższy bieg narciarski świata. Zawody rozegrano na dystansie 90 km w szwedzkiej prowincji Dalarna. Ponadto, policyjna biegaczka okazała się najlepszą Polką w klasyfikacji generalnej tegorocznych zmagań.
Na początku marca, w szwedzkiej prowincji Dalarna odbył się legendarny "Bieg Wazów". Wydarzenie określane jest mianem najdłuższego i najstarszego biegu narciarskiego na świecie. Ta prestiżowa impreza przyciąga rzesze miłośników narciarstwa biegowego. Wśród 16 tysięcy uczestników tegorocznych zmagań, znalazła się także krośnieńska policjantka.

Podkom. Ewa Armata to utytułowana zawodniczka, która od lat startuje w biegach narciarskich. Zwieńczeniem dobiegającego końca sezonu, było jej uczestnictwo w szwedzkim "Biegu Wazów". Zawody rozegrano na dystansie 90 km, pomiędzy miejscowościami Salen i Mora. Policyjna biegaczka okazała się najlepszą Polką w klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji biegu.

Serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.