Koło Naukowe ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Rogach po raz trzeci dołączyło do realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Być jak Ignacy".
Po serii wygranych, Koło Naukowe ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Rogach po raz trzeci dołączyło do realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Być jak Ignacy".

uczniowie z Rogów

Ten wyjątkowy projekt, organizowany przez Fundację PGNiG, polega na przeprowadzaniu kreatywnych zajęć pełnych eksperymentów, w atmosferze ekscytującej, naukowej zabawy.

uczniowie ze SP w Rogach

W tegorocznej edycji uczestnicy zdobywają wiedzę o wielu różnych rodzajach energii, a także poznają ciekawych, współczesnych naukowców i specjalistów z dziedziny energetyki. Do tej pory uczniowie wykonali szereg inspirujących zadań, m.in. narysowali komiks, opowiadający historię Ignacego Łukasiewicza, stworzyli modele turbin, wykorzystywanych w wodnych elektrowniach oraz nauczyli się używać energii słonecznej do podgrzewania posiłków.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.