Dzięki prawidłowemu zachowaniu, mieszkanka gminy Dębowiec, do której zadzwonił telefon, uchroniła się przed stratą swoich oszczędności.
We wtorek przed południem, mieszkanka gminy Dębowiec odebrała telefon. Mężczyzna po drugiej stronie przedstawił się jako policjant. Oszust poinformował, że otrzymał powiadomienie z banku, w którym ma konto, że ktoś chce wziąć kredyt na dane kobiety.

Prawidłowe zachowanie 39-latki zapobiegło oszustwu. Kobieta odpowiedziała rozmówcy, że nie będzie z nim rozmawiać na temat kredytów oraz udzielać żadnych informacji dotyczących jej konta bankowego i tożsamości.

Oszust słysząc jej słowa, zdał sobie sprawę, że jego plan się nie powiedzie. Bardzo się zdenerwował, a następnie używając wulgaryzmów naubliżał kobiecie i się rozłączył.
Dzięki odpowiedniemu zachowaniu, mieszkanka gminy Dębowiec uchroniła się przed wyłudzeniem jej danych oraz stratą swoich oszczędności.
~księgowa

01-04-2024 09:32 1 3

A ty Gieńku zacznij pisać po Polsku nie po Amerykańsku. W polskiej pisowni istnieją takie litery jak: ą,ę,ć,ś,ż,ź. Wesołych Świąt.
Odpowiedz

~Ginek

31-03-2024 22:04 4 4

Gibalski wez przestan pisac glupoty. Nie pajacuj ze wiesz jak dziala policja. Uspokuj sie i nie badz celebryta. Siedziec w domu i pisac glupie komentarze to kazdy glupi potrafi. Wesolych Swiat.
Odpowiedz

~Gibalski

31-03-2024 09:15 3 4

Policjanci muszą ruszyć się zza biurka, aby łapać oszustów i złodziei. Samym siedzeniem na komendzie bandziorów nie złapiecie. To są już pokoleniowe zwyczaje: dziadzio siedzieli, tatko siedział i synek też siedzi na komendzie i czekają aż kanalia drań sam się zgłosi?
Odpowiedz

~Ja

30-03-2024 20:18 4 4

Gibalski, za obecnych rządów policja będzie ślepa i głucha.
Odpowiedz

~Gibalski

28-03-2024 21:56 4 5

Zastanawiam się kiedy policja będzie miała takie narzędzia, żeby wyłapywać wszelkiego rodzaju oszustów i kanalii, żerujących na łatwowiernych ludziach?
Odpowiedz

~fantomas

28-03-2024 17:21 2 10

Wynika z tego, że z reguły nawijają w taki sposób, że nie pada nawet nazwa banku, bo niby skąd mają wiedzieć kto ma w jakim konto. Więc pierwsze pytanie do telefonującego, a z jakiego banku ta informacja?. Mam nadzieję, że do mnie zadzwonią to ugadam się na przekazanie w reklamówce pod blokiem i sfilmuję frajera.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.