Speedland Krosno Festiwal 2024 - organizatorzy właśnie ogłosili rozpoczęcie sprzedaży biletów.
Pasjonaci motoryzacji z całego kraju z niecierpliwością oczekują na jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce - Speedland Krosno 2024 Festiwal. Impreza odbędzie się w dniach 10 - 11 sierpnia 2024 roku na terenie lotniska w Krośnie, a organizatorzy właśnie ogłosili rozpoczęcie sprzedaży biletów.

Speedland Krosno Festiwal to wydarzenie, które łączy w sobie pasję do motoryzacji z niesamowitymi pokazami i koncertami na żywo. Przez dwa dni, uczestnicy festiwalu będą mieli okazję doświadczyć niezapomnianych emocji, obserwując pokazy najlepszych drifterów w ramach Drift Show Series, oraz podziwiając szeroki wachlarz pojazdów - od kultowych oldtimerów, przez samochody rajdowe i wyścigowe, aż po supersamochody i pojazdy przyszłości.

Festiwal Speedland Krosno 2024 to nie tylko okazja do obcowania z unikalnymi maszynami, ale również szansa na uczestnictwo w koncertach znanych artystów, co czyni to wydarzenie wyjątkową okazją do zabawy.

Sprzedaż biletów: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/speedland

Dzieci do 10 roku życia - wstęp wolny.

Organizatorzy oferują bezpłatny parking.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.