W nocy ze środy na czwartek doszło do poważnego wypadku na drodze wojewódzkiej 990 w miejscowości Ustrobna. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, w którym ucierpiały dwie osoby oraz zginął pies.
Po godz. 1 w nocy 4 kwietnia na drodze wojewódzkiej nr 990 w miejscowości Ustrobna, gmina Wojaszówka, doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu marki Audi, którym podróżowały dwie osoby wraz z psem.

Wypadek na drodze wojewódzkiej 990 w Ustrobnej

Według wstępnych ustaleń, pojazd ten poruszał się w kierunku Krosna. Z nieznanych na chwilę obecną przyczyn, kierowca stracił kontrolę nad pojazdem, co skutkowało zjechaniem na przeciwny pas ruchu, a następnie wjechaniem do przydrożnego rowu. Następnie samochód uderzył w przepust, co spowodowało jego wybicie w powietrze i zderzenie z przydrożnym drzewem na wysokości ponad dwóch metrów. Po uderzeniu pojazd spadł na dach.

Wypadek na drodze wojewódzkiej 990 w Ustrobnej

Na miejsce wypadku zostali wezwani ratownicy medyczni oraz strażacy, którzy podjęli działania ratunkowe. Dwie osoby podróżujące pojazdem zostały przetransportowane do szpitala w celu dokładnej diagnostyki i leczenia. Niestety, pies podróżujący wraz z nimi zginął na miejscu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

~Gibalski

07-04-2024 13:03 1 0

Tak się dzieje, gdy młodzieniaszki zamiast o tej porze spać, to wożą tyłki po nocach. Wolniej jedziesz dalej zajedziesz.
Odpowiedz

~sanchez

04-04-2024 13:35 1 5

ałdi i sreemwu przepisy ich nie obowiazuja,wiec gaz do dechy...przeciez przepisy sa dla innych..Kolejny z setek wariatów za kierownicą tych dwoch pseudomarek
Odpowiedz

~Sirtolainen

04-04-2024 09:47 5 11

Musiał jechać 40km/h i otworzył skrzydła po czym nie przeskoczył drzewa i zawadził na podanej wysokości, gdyby jechał trochę szybciej.......
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.