Święta, święta i po świętach.. Pora wrócić do normalności, do szarej rzeczywistości. A jak do tego wrócić? I czy ta szara rzeczywistość była dla nas zadowalająca? Mowa tutaj oczywiście o zdrowiu, samopoczuciu i o masie ciała. Może to już dobra pora, by zacząć wprowadzać zmiany?
Od czego w takim razie zacząć? Najlepiej od wizyty w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Krośnie, gdzie w każdy czwartek można zapisać się na bezpłatne konsultacje i sprawdzić co kryje się w naszym organizmie.

Schudnij do lata


Czy to już czas, żeby zacząć pracować nad sylwetką do lata? Czy to już może koniec imprez i "wymówek", które każdy samemu sobie przedstawia, żeby tylko nie zacząć?

Czas idealny nie nastanie nigdy, ale teraz jest najlepszy czas, żeby spokojnie i zdrowo popracować nad sylwetką. Zdrowe odchudzanie zakłada spadek masy ciała od 0,5 do 1 kg na tydzień, więc można wyglądać świetnie na wakacjach, nie torturując się przed nimi. Dodatkowym plusem jest to, że w trakcie wizyt w gabinecie Projekt Zdrowie w Krośnie dowiesz się nie tylko co jeść w trakcie kuracji, ale też jak się zachować na wakacjach, w trakcie świąt, rodzinnych imprez, wesel i innych okoliczności, które to mogą dużo zmienić w masie ciała.

Kolejna taka metamorfoza to możesz być Ty


Widzisz takie metamorfozy i pewnie nasuwają się pytania - Jak on/ona tego dokonał/a? Czy to była głodówka albo dieta z internetu? Czy było ciężko być na diecie? Czy za chwilę nie pojawi się efekt jojo?

A odpowiedzi są proste i bardzo pocieszające. Każdy może takich sukcesów dokonać, ale nie każdy musi chudnąć 30 kg, żeby się tym chwalić. Tak naprawdę każde 2, 3, 5 czy 10 kg mniej to naprawdę bardzo dużo, bo to krok do lepszego samopoczucia, krok do poprawy stanu zdrowia. A takich "cudów" najlepiej dokonywać pod okiem specjalisty, nie na własną rękę, nie dietami z internetu czy gotowcami, które nie są w żaden sposób do nas dostosowane. Takich "cudów" można dokonać po prostu zmieniając nawyki żywieniowe. To ta zmiana spowoduje, że utracone kilogramy zostaną utracone i nie wrócą, spowoduje, że na tej diecie będzie się chciało być, a nie będziemy czekać "Kiedy wreszcie będzie jej koniec.."

Żadna gotowa dieta czy rozpisany co do grama jadłospis nie da takiego efektu, bo to się kiedyś kończy.. I co wtedy?

Bezpłatne konsultacje w każdy czwartek!


Jeżeli w głębi duszy czujesz, że to już ten czas, że chcesz zadbać w końcu o siebie, że chcesz zacząć na nowo się sobie podobać, że chcesz lepiej czuć się w swoim ciele i zarazem zawalczyć o zdrowie to nie ma na co czekać. Zapisz się już dziś na bezpłatne konsultacje w gabinecie Projekt Zdrowie w Krośnie i sprawdź co się dzieje w organizmie.
Jeżeli nie czujesz, że potrzebujesz coś u siebie zmieniać, to również możesz z takich konsultacji skorzystać i tak z czystej ciekawości zobaczyć jak wygląda skład ciała.

W trakcie konsultacji zostanie przeprowadzona analiza składu ciała, oraz wykonane badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poznasz wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz uzyskasz podpowiedzi, jak zmienić nawyki żywieniowe.

I Ty możesz zadbać o swoje zdrowie, wystarczy, że umówisz się na bezpłatną konsultację!
Pamiętaj, że najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Zrób go już dziś i zapisz się!

PROJEKT ZDROWIE KROSNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno
Tel. 886 619 999
E-mail: krosno@projektzdrowie.info
https://krosno.projektzdrowie.info/


Projekt Zdrowie

Projekt Zdrowie

Dietetyk mgr Kinga Kołodziej
Dietetyk mgr Kinga Kołodziej


Polskie Centrum Dietetyczne

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.