Zespół Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie zaprezentował uczniom klas ósmych ofertę na nadchodzący nowy rok szkolny.
11 kwietnia w Zespole Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie zorganizowany został dzień otwarty. W ciągu kilku godzin z ofertą popularnej krośnieńskiej "Naftówki" zapoznało się kilkuset uczniów klas ósmych z ponad 30 szkół podstawowych z Krosna, powiatu krośnieńskiego oraz powiatów sąsiednich. Jest to jedyna placówka w Polsce kształcącą w kierunkach naftowo - wiertniczo - eksploatacyjnych.

Dzień otwarty w Naftówce

Ósmoklasiści mogli zwiedzić pracownie, wziąć udział w zajęciach z przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących, uczestniczyć w konkursach, spotkać się z uczniami i nauczycielami.

Dzień otwarty w Naftówce

W roku szkolnym 2024/2025 krośnieńska "Naftówka" oferuje kształcenie w pięcioletnim technikum (technik wiertnik, technik geolog, technik spawalnictwa, technik logistyk), w czteroletnim liceum ogólnokształcącym (kierunek ratowniczy, bezpieczeństwo wewnętrzne) oraz w trzyletniej szkole branżowej I stopnia (ślusarz - pracownik młodociany).

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.