Piłkarze LKS Głowienka prowadzili już różnicą trzech bramek. Nie zdołali jednak dowieźć zwycięstwa do końca, gdyż w drugiej połowie, w ciągu niespełna 15 minut piłkarze ze Zręcina zdobyli trzy bramki i mecz niespodziewanie zakończył się podziałem punktów.

LKS Głowienka - Tęcza Zręcin 3-3 (2-0)

1-0 Dawid Guzik (6 min.), 2-0 Arkadiusz Wais (9 min.), 3-0 Arkadiusz Wais (48 min.), 3-1 Michał Zuzak (62 min.), 3-2 Dawid Góra (66 min.), 3-3 Gabriel Krzanowski (75 min.)

mecz LKS Głowienka - Tęcza Zręcin

LKS Głowienka: Wojciech Robótka - Kamil Kucza, Dawid Wilk, Patryk Kucza (70 Radosław Frydrych), Dawid Guzik, Tomasz Wilk, Sławomir Fortuna, Paweł Półchłopek, Jakub Czekaj (80 Marcin Lenik), Jakub Grocholski, Arkadiusz Wais. Trener: Mariusz Michalski.

Tęcza Zręcin: Dominik Węgrzyn - Fabian Gromkiewicz (46 Karol Filip), Jakub Malik, Jarosław Pełdiak, Jakub Prętnik, Dawid Góra, Rafał Zuzak (46 Michał Zuzak), Jakub Zuzak (70 Damian Wojtas), Kornel Filip, Łukasz Świątek, Gabriel Krzanowski. Trener: Maciej Żołna.

Sędziowali (od lewej): Radosław Łapka, Rafał Krężałek, Stanisław Urbanek; na zdjęciu z kapitanami drużyn - Jarosławem Pełdiakiem i Tomaszem Wilkiem

Żółte kartki: Jakub Grocholski - Kornel Filip, Damian Wojtas, Karol Filip.