Młodzi uczniowie z Ustrobnej wzięli udział w międzynarodowym projekcie Erasmus+, który przyniósł nie tylko nowe umiejętności, ale i międzynarodowe przyjaźnie.
Uczniowie z Ustrobnej mieli niepowtarzalną okazję rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń dzięki udziałowi w międzynarodowym projekcie Erasmus+ "3, 2, 1... Czas na zdrowie!". Projekt ten, skoncentrowany na promocji zdrowego stylu życia, zgromadził uczestników z różnych krajów, co pozwoliło na wymianę kulturową i budowanie międzynarodowych przyjaźni.

321... Czas na zdrowie

Uczestniczący w projekcie uczniowie i nauczyciele pochodzili z Estonii, Bułgarii, Turcji oraz Polski, co stworzyło unikalną platformę do wspólnego uczenia się i odkrywania.

321... Czas na zdrowie

Warsztaty taneczne i kulinarne były jednymi z głównych atrakcji projektu, umożliwiając uczestnikom rozwijanie swoich talentów i zdolności w przyjemnej i interaktywnej formie. Uczniowie mieli również szansę zgłębiać lokalne tradycje w Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej, gdzie poznawali regionalne zwyczaje i rękodzieło. Wyjątkowym doświadczeniem był również dzień spędzony w Krakowie, podczas którego uczniowie zwiedzili zabytki takie jak Barbakan i Kościół Mariacki, co pozwoliło im na lepsze zrozumienie bogatej historii i kultury Polski.

321... Czas na zdrowie

Projekt zakończył się kolacją pożegnalną, podczas której uczestnicy podzielili się swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat projektu. Była to również okazja do dyskusji na temat przyszłych planów i kontynuacji działań na rzecz zdrowego stylu życia. Inicjatywa pokazała wartość międzynarodowej współpracy i wpłynęła na rozwój międzykulturowej świadomości młodzieży, otwierając przed nią nowe perspektywy i możliwości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.