Wyjaśniane są okoliczności tragicznego zdarzenia, do jakiego doszło w środę w miejscowości Wybrzeże. Podczas spływu pontonem rzeką San, utonął 47-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.
W środę (1 maja) około godziny 13:30, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymał zgłoszenie, że na rzece San w miejscowości Wybrzeże w powiecie przemyskim, doszło do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego utonął 47-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.

Na miejscu pracowały służby ratownicze, w tym funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dubiecku. Pomimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności oraz przebiegu tego tragicznego zdarzenia.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wypoczynku nad wodą. Przypominamy również, że kąpieli zażywamy tylko w miejscach do tego przeznaczonych pod okiem fachowych ratowników i nigdy nie wchodzimy do wody po spożyciu alkoholu.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.