Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartek (9 maja) po godz. 17 w Krośnie u zbiegu ulic Okulickiego i Mięsowicza. Do szpitala odwieziono matkę i dziecko.
Służby ratunkowe interweniowały w czwartek (9 maja) po godz. 17 w Krośnie u zbiegu ulic Okulickiego i Mięsowicza, gdzie doszło do zderzenia volkswagena z dacią.

Do szpitala odwieziono matkę i dziecko, oboje podróżowali volkswagenem. Policjanci ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia.

[AKTUALIZACJA]


Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 46-letnia kierująca dacią, skręcając w lewo, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z prawidłowo jadącym volkswagenem.

Do szpitala została przewieziona 30-letnia kierująca volkswagenem oraz podróżujące z nią niemowlę. Obrażenia, jakich doznali nie zagrażają ich życiu. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

~janek

11-05-2024 22:16 0 0

jak to było? Eugeniusz Bodo ach te baby...
Odpowiedz

~Cooo

09-05-2024 22:33 0 1

Na prawno za ciasno było.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.