W Dobieszynie trwają prace przy budowie sali gimnastycznej przy szkole podstawowej.
Postęp prac przy budowie sali gimnastycznej w Dobieszynie przebiega zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Podziwiać możemy już nową elewację, trwają prace wykończeniowe w pomieszczeniu sali gimnastycznej i na zapleczu socjalno - technicznym obiektu.

sala gminastyczna w Dobieszynie

Dzięki prowadzonej inwestycji powstaje budynek jednokondygnacyjny z dwuspadowym dachem, połączony z istniejącym układem komunikacji szkoły poprzez wydzielenie korytarza łączącego obie części budynków.

Koszt budowy nowej sali gimnastycznej to kwota blisko 2,5 mln. złotych. Część tej inwestycji pokryje dofinansowanie pozyskane przez Gminę Jedlicze w wysokości 709 000, 00 zł w ramach programu "Sportowa Polska". Zwieńczenie budowy planowane jest tuż przed początkiem nowego roku szkolnego 2024/2025.

~Wow

15-05-2024 21:59 1 0

21 wiek ,a w Dobieszynie sali gimnastycznej nie było. Teraz pomyślano by o prawdziwej świetlicy dla dzieci ,żeby było tak jak w innych szkołach .
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.