Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-letniemu kierowcy fiata, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 100 km/h. Młody mężczyzna został ukarany wysoką grzywną i stracił prawo jazdy.
W sobotę po północy, policjanci ruchu drogowego prowadzili pomiar prędkości na al. Jana Pawła II w Krośnie. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na rozpędzonego fiata, którego kierujący przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

Za kierownicą jadącego 104 km/h pojazdu siedział 19-letni mieszkaniec woj. małopolskiego. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że młody mężczyzna był już wcześniej dwukrotnie notowany za przekraczanie prędkości. Działał więc w warunkach tzw. "recydywy", która oznacza podwojenie wysokości kary finansowej w przypadku złamania przez kierującego tego samego przepisu na przestrzeni 2 lat od daty popełnienia poprzedniego.

W związku z przekroczeniem obowiązującej prędkości, młody kierowca stracił prawo jazdy, otrzymał mandat w wysokości 1600 złotych i 9 punktów karnych.
~Hiobowski

14-05-2024 19:51 1 0

Brawo!!! A teraz proponuję policjantom, zwrócić uwagę na uczniów z krośnieńskiego mechanika. Proponuję przyjechać rano na parking koło WORD-u i zobaczyć jakimi ryczącymi pojazdami przyjeżdżają do szkoły.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.