Fundacji MCM Michael organizuje koncert i aukcję charytatywną na rzecz dzieci z terenu gminy Miejsce Piastowe.
Wszyscy, którzy zechcą pomóc w zbiórce środków na wyjazdy wakacyjne ubogich dzieci z terenu gminy Miejsce Piastowe, zapraszamy 9 czerwca na godzinę 17:00 do sali widowiskowej Centrum Pracy z Młodzieżą w Miejscu Piastowym. Zagrają ludzie o wielkich sercach, czyli Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe.

Już dziś wiadomo, że na licytacje własnoręcznie podpisaną piłkę i koszulkę przekazał sam Robert Lewandowski. Koszulkę z autografem również bramkarz reprezentacji Polski - Wojciech Szczęsny. Będą rękawice bokserskie od mistrza świata w boksie Tomasza Adamka. Nie zabraknie dzieł artystów z gminy Miejsce Piastowe: Małgorzaty Twardzik-Wilk, Roberta Myszkala, Jakuba Niedzieli, a także cenionego, zmarłego w roku 2022 artysty ludowego - Jana Juchy. Oczywiście to jeszcze nie wszystko. Pełen katalog przedmiotów dostępny będzie niebawem na stronie organizatora.

Skąd ta inicjatywa? - Wychowanie młodzieży to moja misja i pasja. Od lat ją realizuję, tworząc wartościowe miejsca i wyjazdy dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Nie wyobrażam sobie nie dać takiej możliwości dzieciom z terenu naszej gminy. Chcę i to dla mnie najważniejsze, aby dzieci z rodzin w trudnej sytuacji mogły tak samo jak inne cieszyć się dzieciństwem. Jestem pewien, że wyjazdy wakacyjne, na które je zabierzemy będą dla nich wielką radością. Miejsce aukcji i koncertu również nie jest przypadkowe. Organizujemy je w gminie, której patronem jest bł. Bronisław Markiewicz i w której istnieje jedyne w Polsce Sanktuarium św. Michała Archanioła i B. Markiewicza. Wiemy przecież jak wiele Markiewicz wniósł do życia młodzieży i jak wielkim charyzmatem był obdarzony - mówi ks. Jarosław Witkowski - dyrektor fundacji, organizator koncertu charytatywnego.

UWAGA! Każdy, kto chce czynnie włączyć się w pomoc i przekazać na licytację dzieło lub przedmiot może to zrobić, kontaktując się z Fundacją pod numerem telefonu 693 514 021. Praca zostanie wprowadzona do katalogu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.