Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli ustalili kto kierował Volkswagenem, który 28 października dachował w Kobylanach. Samochodem kierował nietrzeźwy 27-latek.
Przypominamy. W środę 28 października w miejscowości Kobylany (Gmina Chorkówka) Volkswagen jadący od Sulistrowej w kierunku Łęk Dukielskich na tzw. rondzie w Kobylanach uderzył najpierw w krawężnik a następnie w ogrodzenie prywatnej posesji. Auto dachowało. Tuż po wypadku pojawiło się wiele nieścisłości kto kierował samochodem i kto przyczynił się do tego zdarzenia. Pewne jest jedno, samochód musiał poruszać się z dużą prędkością.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli ustalili, że samochodem kierował 27-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. - Jak ustalili policjanci mężczyzna był nietrzeźwy. Został zatrzymany i przesłuchany. Usłyszał zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości (art. 178a § 1 Kodeksu karnego). Kierujący Volkswagenem przyznał się do winy - informuje Klaudyna Konarzewska z Zespołu do Sprawa Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Dulki.

Udostępnij ten artykuł znajomym: