Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym czy warto podjąć walkę o siebie, ten wywiad rozwieje Twoje wątpliwości.
Oto Pan Tomasz, który podjął decyzję, że czas na zmiany i takiej zmiany dokonał. Stracił 17 kg, wrócił do mniejszego rozmiaru, ma więcej energii, więcej wiary w siebie i co najważniejsze jest szczęśliwy i zadowolony.

1. Co Pana skłoniło do podjęcia decyzji o odchudzaniu?
W momencie, gdy moja masa ciała przekroczyła 90 kg, a ciuchy musiałem stopniowo zmieniać z powodu zbyt dużego obwodu w pasie, uświadomiłem sobie że pora coś z tym zrobić.

2. Dlaczego wybrał Pan gabinet Dietetyczny Projekt Zdrowie?
Szukałem dietetyka na terenie naszego miasta z najlepszymi opiniami, w znalezieniu tego pomogły mi opinie Google. Pani Dietetyk z gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie miała same pozytywne opinie odnośnie współpracy. Stąd moja decyzja.

3. Czy jest Pan zadowolony ze współpracy z Dietetykiem Projekt Zdrowie?
Tak, jestem zadowolony ze współpracy z Dietetykiem Projekt Zdrowie, Pani Dietetyk jest zawsze przygotowana i chętna do pomocy. Kontakt z Nią jest wspaniały, mogę liczyć na pomoc z jej strony i odpowiedzi na pojawiające się pytania między wizytami. Współpraca bardzo owocna, terminy wizyt są ustalane indywidualnie.

4. Jakie korzyści odniósł Pan po redukcji masy ciała? Jak się Pan aktualnie czuje?
Nauczyłem się dobrze bilansować dietę, właściwie komponować posiłki, odżywiać zdrowo, ale też i w moim żywieniu nie brakuje moich ulubionych produktów. Jem zdrowo z drobnymi odstępstwami od diety. Takie działanie powoduje, że posiadam zdrową relacje z jedzeniem. Po utracie masy ciała czuję się o wiele lepiej, podczas różnych prac fizycznych nie męczę się tak szybko jak było to wcześniej. Samopoczucie jak najbardziej na plus!

5. Czy żałuje Pan decyzji o odchudzaniu?
Absolutnie nie żałuję decyzji o odchudzaniu. Wróciłem do rozmiaru ubrań sprzed kilku lat, z każdym kilogramem satysfakcja wzrasta. Czuję się świetnie, mam dużo energii.

6. Co doradziłby Pan osobom, które się boją i wahają by rozpocząć współpracę z Dietetykiem w Gabinecie Dietetycznym Projekt Zdrowie?
Współpraca z Dietetykiem w Gabinecie Dietetycznym Projekt Zdrowie, nie jest trudna ani męcząca. Pracując na zdrowych nawykach, dowiedziałem się gdzie popełniałem błędy. Wiele mnie to nauczyło. Przepisy, które dostaję są proste w przygotowaniu i nie wymagają skomplikowanych ani drogich składników. Suplementy, z których mogę korzystać w ramach współpracy są naturalne, dobrze wpływają na funkcjonowanie mojego organizmu i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Polecam współpracę z Panią Dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie każdemu, kto chce zgubić zbędne kilogramy i zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

Kolejna metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie!

Jeżeli nie czujesz, że potrzebujesz coś u siebie zmieniać, możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji i tak z czystej ciekawości zobaczyć jak wygląda skład ciała.

W trakcie konsultacji zostanie przeprowadzona analiza składu ciała, oraz wykonane badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poznasz wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz uzyskasz podpowiedzi, jak zmienić nawyki żywieniowe.

I Ty możesz zadbać o swoje zdrowie, wystarczy, że umówisz się na bezpłatną konsultację!

Pamiętaj, że najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Zrób go już dziś i zapisz się!

PROJEKT ZDROWIE KROSNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno
Tel. 886 619 999
E-mail: krosno@projektzdrowie.info
https://krosno.projektzdrowie.info/


Projekt Zdrowie

Projekt Zdrowie

Projekt zdrowie Krosno
Dietetyk mgr Kinga Kołodziej


Polskie Centrum Dietetyczne

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.