W minioną sobotę w Odrzykoniu odbyła się II edycja akcji "Ciuch lubi ruch". Tym razem, Babski Młyn pomagał Marcelince.
II edycja charytatywnej akcji "Ciuch lubi ruch" w Odrzykoniu okazała się ogromnym sukcesem. Wydarzenie zorganizowane 18 maja miało na celu zbiórkę środków dla 7-letniej Marcelinki, która zmaga się z wieloma schorzeniami.

Podczas wydarzenia można było nie tylko kupić ubrania i inne przedmioty, ale także wziąć udział w licznych atrakcjach, był także poczęstunek. Ważnym punktem programu była również historia Marcelinki i jej rodziny, która poruszyła serca wszystkich obecnych.

akcja Ciuch lubi ruch

Organizatorzy akcji "Ciuch lubi ruch" pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu i przyczynili się do jego sukcesu. Hojność darczyńców zaowocowała imponującą kwotą 9 061,18 zł. Zebrane środki pomogą Marcelince w walce z chorobą i zapewnią jej lepsze życie.

II edycja akcji "Ciuch lubi ruch" pokazała po raz kolejny, że wspólnymi siłami można zdziałać wiele dobrego. To piękny przykład solidarności i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.