Podczas XIV Pikniku Rodzinnego w miasteczku ruchu drogowego przy Szkole Podstawowej w Jedliczu odbył się Gminny Turniej Rowerowy.
W niedzielę (26 maja) podczas XIV Pikniku Rodzinnego w miasteczku ruchu drogowego przy Szkole Podstawowej w Jedliczu odbył się Gminny Turniej Rowerowy zorganizowany przez nauczycieli Szkoły Podstawowej.

Patronat nad przedsięwzięciem objął Burmistrz Gminy Jedlicze Wojciech Tomkiewicz. Celem konkursu niezmiennie jest rozwijanie i popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej świadomości bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz rozwijanie poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg.

Uczestnicy zmagań musieli wykazać się umiejętnością praktycznego zastosowania przepisów drogowych, pokonując wyznaczoną trasę i sprawnie pokonując wybrane przeszkody terenowe ustawione w czasie przejazdu. Wszystko dokładnie i precyzyjnie.

Klasyfikacja końcowa:
1. Kamil Jaśkiewicz
2. Daniel Chochołek
3. Szymon Mikuś

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.