Bolt uruchomił 56 miasto i wjechał do Krosna.
Od drugiej połowy maja krośnianie i krośnianki mogą korzystać z nowego środka transportu do szybkiego i wygodnego poruszania się po mieście. W Krośnie dostępne są już usługi przewozu taksówkami, zamawianymi przez europejską superapllikację Bolt. Na początek i dla ułatwienia zapoznania się z nową usługą, mieszkańcy dostają 50% zniżki na 5 pierwszych przejazdów.

Od drugiej połowy maja Bolt umożliwił użytkownikom w Krośnie proste i wygodne zamawianie przejazdów taksówką za pomocą smartfona. To już 56 miasto w Polsce, w którym dostępne są usługi europejskiej superaplikacji. Dostępne są przejazdy w kategorii Bolt (podstawowej). Aby mieszkańcy zaznajomili się z nową formą przemieszczania się po mieście, firma przygotowała promocję: 50% zniżki na 5 pierwszych przejazdów.

Aby zamówić przejazdy, wystarczy zainstalować aplikację Bolt na telefonie, wybrać sposób płatności, a następnie wpisać adres odbioru i docelowy. Płatności za przejazd można dokonać gotówką lub kartą podpiętą w aplikacji.

- W Bolt naszą misją jest aby zachęcić mieszkańców miast do rezygnacji z prywatnego samochodu i częstszego korzystania z alternatywnych środków transportu. Uruchamiając usługi zamawiania przejazdów przez aplikację Bolt lokalnie, chcemy wesprzeć istniejące rozwiązania transportu miejskiego i w ten sposób pomóc miastu w rozwiązaniu problemu ruchu, hałasu czy dostępności miejsc parkingowych. Dlatego bardzo nas cieszy, że od teraz mieszkańcy Krosna będą mieli dostęp do nowego rozwiązania - komentuje Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce.

Bolt nieustannie podnosi jakość i komfort przejazdów zamawianych przez aplikację firmy. Dlatego aplikacja oferuje liczne rozwiązania bezpieczeństwa, dostępne zarówno dla pasażerów jak i kierowców. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się m.in opcja podzielenia się danymi przejazdu z opcją śledzenia trasy na żywo, przycisk kończący przejazd i przycisk łączący z numerem alarmowym. Bolt jako pierwszy na polskim rynku wprowadził także możliwość nagrywania dźwięku w czasie przejazdu. Nagranie uruchamia użytkownik i jest ono przechowywane na jego telefonie tylko przez 24 godziny.

~Logika

02-06-2024 20:37 1 0

Ale tu bełkot w tych trzech komentarzach, myślę że pisała je jedna, lekko niezrównoważona osoba.
Odpowiedz

~Coo

01-06-2024 20:04 0 1

Czym to się różni od taksówki, że tak negatywnie w komentarzach?
Odpowiedz

~essasito

31-05-2024 14:25 0 2

do ~Kr:
za wiek emerytalny to już teraz się powinni wziąć, bo coś nierówności mamy a ministerstwo już tyle miesięcy działa
Odpowiedz

~Jasemsam

30-05-2024 10:03 0 0

Ciekawe, dlaczego nazywa się akurat Bolt? Gdzie chcą nam ten bolt wcisnąć?
Odpowiedz

~Hshdhdhhd

29-05-2024 23:46 0 0

Za mało wypadków w Krośnie?
To teraz się zacznie zajeżdżanie drogi, wyprzedzanie na 3-go, jazda na czerwonym i wszelakiej maści wymuszenia!
Brawo Krosno!
Odpowiedz

~panSzwab

29-05-2024 06:49 1 7

Nie dość że ich palny idą bardzo szybko to udowadniają że po ci ci samochód jak cię na niego nie będzie stać ale za 20 zł my cię 1 km przewieziemy. Do tego nazwa partii politycznej "Polska 2050" proszę sobie sprawdzić co oznacza [2050]
A Bolt jest drogi, najtańszy jest Uber, jakby porównać te dwie firmy to najdrożej jest w Bolt.
Odpowiedz

~Kr

29-05-2024 01:01 2 8

Dokładnie, dodaj do tego zielony ład i euro, ludzie opamiętajcie się, nie głosujcie na lewactwo bo zrobią z nas niewolników, odczyty pkb już są kiepskie, zobaczycie ile za rok będzie wynosiło bezrobocie, a za 2 lata wezmą się i za wiek emerytalny.
Odpowiedz

~Obserwator

28-05-2024 22:23 3 12

"Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy". Plany globalistów realizowane powolutku nawet w takiej dziurze, jak Krosno.
Lewactwo przyjmuje wszystko na ślepo, bezrefleksyjnie.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.