1 czerwca, w krośnieńskiej dzielnicy Polanka odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Krosna. Piknik przyciągnął liczne rodziny, oferując wiele atrakcji w pięknej, słonecznej aurze.
Impreza rozpoczęła się po godzinie 10:00 wewnątrz Dzielnicowego Domu Ludowego w Polance, gdzie dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 10 w Krośnie oraz Szkoły Tańca i Akrobatyki Gracja Krosno zaprezentowały swoje talenty taneczne. Następnie przeniesiono się do parku przy Domu Ludowym, gdzie czekały liczne bezpłatne atrakcje.

Dzień Dziecka w Polance 2024

Na najmłodszych czekała strefa zabaw prowadzona przez animatorów, dmuchańce oraz różnorodne gry i zabawy. Odbył się pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, można było obserwować strażaków z KM PSP w Krośnie podczas pokazu ratownictwa wysokościowego.

Dzień Dziecka w Polance

Stowarzyszenie Krośnieńska Krótkofalarska Sieć Ratunkowa zaprezentowało swój sprzęt i pojazd łączności STAR 266, a Straż Ochrony Kolei z Jasła przeprowadziła prelekcję na temat bezpieczeństwa na terenie kolejowym. Uczestnicy mogli podziwiać także występ Akademii Cheerleaderek Fragolin Krosno oraz prezentacje sprzętu strażackiego i ratownictwa przygotowane przez OSP Krosno - Turaszówka i OSP Krosno - Białobrzegi.


Dodatkową atrakcją były przejazdy Krośnieńską Ciuchcią, która kursowała ulicami Krosna, dostarczając radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Dzień Dziecka w Polance

W strefie gastronomicznej, oprócz lodów można było skosztować potraw z kuchni polowej, domowych wypieków oraz różnych napojów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.