Zarząd Uzdrowiska Rymanów S.A. zaprasza dzieci w najbliższą niedzielę (9 czerwca) do Rymanowa-Zdroju na uroczyste obchody Dnia Dziecka w Podkarpackiej Stolicy Dzieci.
Tradycyjnie już organizatorzy Dnia Dziecka w Podkarpackiej Stolicy Dzieci przygotowali szereg atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych. Tradycyjnie w programie znajdzie się tort gigant, dmuchany plac zabaw, prezentacja motocykli i zawodników Cellfast Wilki Krosno, pokazy służb mundurowych, ekspozycja motocykli Sherwood Riders Jedlicze.

Na dzieci będą też czekać atrakcje w postaci malowania twarzy, mobilnego studia wizażu, a także mnóstwo gier, zabaw i konkursów oraz wiele innych niespodzianek.

- Na tegoroczne obchody Dnia Dziecka, Uzdrowisko Rymanów przygotowało też szczególną niespodziankę. Dzieci odwiedzające imprezę w Rymanowie-Zdroju będą mogły doświadczyć niezapomnianej przygody i wrażeń z lotu balonem na uwięzi - zapewnia Małgorzata Szeliga, prezes Zarządu Uzdrowiska Rymanów S.A.

obchody Dnia Dziecka w Podkarpackiej Stolicy Dzieci 2024


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.