Zdjęcia z XII Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza, zorganizowanego przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Krośnie i Klub Uczelniany Akademicki Związek Sportowy PANS w Krośnie.
Po raz dwunasty Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie uczciła pamięć Dyrektora Instytutu Politechnicznego dra Stanisława Rabiasza, organizując bieg o puchar Rektora Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie.

XII Bieg Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza

Na starcie stanęło blisko 170 biegaczy. Trasę liczącą kilka kilometrów wokół Kampusu Politechnicznego przy ulicy Dmochowskiego, najszybciej pokonał Wojciech Pelczar z Dobieszyna, uzyskując czas 00:09:12.22. Na drugim stopniu podium stanął Szymon Kaliszuk z Krościenka Wyżnego z czasem 00:09:16.93, trzeci był Jakub Przydział z Rzeszowa uzyskując czas 00:09:26.06.

XII Bieg Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza

Wśród kobiet triumfowała Agata Rępalska z Krościenka Wyżnego z czasem 00:13:01.34, druga była Patrycja Wójcik z Krościenka Wyżnego 00:14:19.82 a trzecia Oliwia Sroka z Głowienki 00:14:35.53.

XII Bieg Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z biegu:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.