Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu zorganizował sportowy dzień dziecka.
Święto wszystkich dzieci rozpoczęło się 1 czerwca w sobotę na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, od turnieju piłki siatkowej 2-jek. Do rywalizacji w turnieju stanęło 20 par siatkarskich.

Następnie do rywalizacji przystąpili rowerzyści. Na trasach przygotowanych wokół ośrodka rywalizowało w 4 kategoriach łącznie ponad 30 rowerzystów. Kolejno już z samego rana, w niedzielę 2 czerwca, na zalewie Chlebianka, odbyły się Amatorskie Zawody Spławikowe, które od wielu lat stanowią pewny punkt tego wydarzenia i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Łącznie w kategorii dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 16 lat wystartowało 34 zawodników i zawodniczek, a wśród nich również dzieci z pobliskiego Domu Dziecka w Długiem. Po długich wyczerpujących zmaganiach wszyscy uczestnicy zasiedli przy wspólnym ognisku, mogąc wymieniać się swoimi spostrzeżeniami przy tradycyjnej kiełbasce.

dzień dziecka w Jedliczu

Jak zawsze nie zawiedli łucznicy. Zawody łucznicze tradycyjnie już od wielu lat wpisane są do kalendarza imprez sportowych w ramach obchodów Dnia Dziecka. Zacięta rywalizacja, przy pięknej pogodzie, przyniosła wiele emocji.

Niedzielne popołudnie obok łuczników, zarezerwowane było dla tenisistów stołowych. Blisko 20 zawodników i zawodniczek rywalizowało w czterech kategoriach na stołach w hali sportowej ośrodka.
I tym razem nie obeszło się bez nagród oraz słodkości dla wszystkich uczestników zawodów. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostały pamiątkowe medale, dla zwycięzców dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.