Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Krośnie świętowali Dzień Dziecka. Został on połączony ze szkolnym Dniem Sportu.
7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 8 im. Dar Górników w Krośnie odbył się Festyn Rodzinny. Okazją był obchodzony 1 czerwca Dzień Dziecka. Impreza została połączona z Dniem Sportu.

Festyn w SP nr 8 w Krośnie

Podczas festynu każda z klas przygotowała ciekawą prezentację wybranego państwa europejskiego lub z innego kontynentu. Można było skosztować narodowych potraw, obejrzeć tańce, posłuchać piosenek.
Tego dnia na uczniów czekało również wiele innych atrakcji, w tym między innymi dmuchańce, konkurs "Mam talent", zawody sportowe, malowanie twarzy i zabiegi fryzjerskie, pokazy w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju, koncert klarnetowego kwartetu, a także malowanie "gratka" dostarczonego przez firmę Lo-Stark.

W ramach projektu "Ekopracownia OZE w Szkole Podstawowej nr 8 im. "Dar Górników" przeprowadzona została lekcja otwarta dla uczniów klas szóstych z SP nr 14 w Krośnie z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach tego projektu. Podsumowaniem lekcji był quiz wiedzy związany z OZE. Uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą otrzymali nagrody.

festyn w Krośnie przy SP nr 8

- Festyn udało się zorganizować dzięki hojności wielu sponsorów, w tym głównie rodziców naszych uczniów. Dziękujemy im za okazaną życzliwość i bezinteresowne wsparcie. oraz zapewnienie wspaniałej zabawy - powiedziała Marta Habrat, dyrektor SP nr 8 w Krośnie.

Część działań w ramach festynu była współfinansowana ze środków Gminy Miasta Krosno.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.