W Centrum Pracy z Młodzieżą "Michael" w Miejscu Piastowym odbyła się aukcja charytatywna poprzedzona koncertem Orkiestry Dętej z Miejsca Piastowego.
W niedzielę (9 czerwca), w Centrum Pracy z Młodzieżą "Michael" w Miejscu Piastowym, odbyła się aukcja charytatywna poprzedzona koncertem Orkiestry Dętej z Miejsca Piastowego. Wydarzenie, zorganizowane zostało przez Fundację MCM Michael i Gminne Centrum Kultury i Bibliotekę w Miejscu Piastowym.

Na aukcji znalazły się wyjątkowe przedmioty przekazane przez sportowców, lokalnych artystów, rękodzielników oraz Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. T. Brzozowskiego w Krośnie.
Licytowane były między innymi:
- Dzieła autorstwa: Małgorzaty Twardzik, Jerzego Nercia, Roberta Myszkala, Jana Juchy, Klaudii Jasińskiej i Jakuba Niedzieli
- Koszulka i piłka z autografem Roberta Lewandowskiego
- Płyta winylowa z autografem Sanah

Aukcja charytatywna w Miejscu Piastowym

Aukcja rozpoczęła się o koncertem Orkiestry Dętej pod batutą kapelmistrza Marcina Seredy. Licytację prowadziła Joanna Ziemiańska-Kielar z fundacji MCM Michael. Największe zainteresowanie wśród licytujących wzbudziły: koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, rękawice bokserskie Tomasza Adamka oraz Ikona autorstwa Roberta Myszkala.

Dzieła licytować można było również online i telefonicznie. Dzięki transmisji na żywo, każdy widz mógł w komentarzu na Facebooku licytować wywołaną przez prowadzącego pracę. Podczas wydarzenia zbierano również wolne datki do skarbonek.
Łącznie udało się zebrać kwotę 8360 zł, która zostanie przeznaczona na wyjazdy wakacyjne dla potrzebujących dzieci z terenu Gminy Miejsce Piastowe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.